WKS Wieluń
18-10-2014
sobota, wyjazd
14. kolejka, 0:0

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Użytkowników : 139
Artykułów : 1051
Odsłon : 1069072

 

 

Uwaga strona odświeża się automatycznie co 60 sekund. Jeżeli przeglądasz zawartość innych podstron w czasie trwania relacji po wczytaniu strony zablokuj ją 'krzyżykiem' w oknie przeglądarki, który znajduje się obok przycisku 'odśwież'

 

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Elbląg  0-0 (0-0) 18-08-2013 17:00

Świt 25.Erwin Sak - 7. Przemysław Szabat, 6.Karol Drwęcki (C), 5.Reinaldo Melao, 2. Piotr Maślanka - 3. Szymon Kiwała, 10. Bartosz Grzelak, 8. Damian Adamczyk, 21. Kamil Szczepański - 11. Rafał Melon, 24. Emil Rembiejewski
Rezerwa: 1. Karol Domżał, 18. Michał Krzymiński, 23. Michał Krzymiński, 9. Marcin Adamski, 14. Marcin Świderski, 20. Mateusz Zawiska, 13. Fredson Santana
Sztab szkoleniowy: Mateusz Miłoszewski - trener, Zbigniew Pocialik - trener br./kierownik drużyny, Samuel Poghosjan - masażysta, Krzysztof Szczeciński - lekarz:

Concordia: 1. Hieronim Zoch - 7. Damian Szuprytowski, 16. Michał Lewandowski, 14. Radosław Stępień, 5. Michał Lepczak, 8. Łukasz Uszalewski, 19. Adrian Korzeniowski, 4. Bartosz Bronarek, 18. Zejglic Jakub, 15. Marcin Martynowicz, 6. Patryk Galeniewski
Rezerwa: 2. Krzysztof Niburski, 11. Łukasz Nadolny, 10. Stępień Adrian, 9. Michał Kiełtyka.
Sztab szkoleniowy: Arkadiusz Matz - trener,  Barłomiej Florek - drugi trener, Andrzej Szmydt - kierownik drużyny, Elżbieta Sowińska - masażysta

Sędziowie: główny: Śliwa Marek - główny, Asystenci: Tomasz Kondrak, Tomasz Żołądek, Sędzia Techniczny: Michał Molenda.
Widzów:

Przypominamy o zmienionej formule dodawania komentarzy, aby komentarz pojawił się pod tekstem należy zalogować się na stronie (prawy dolny panel do logowania). Taka opinia pojawia się bezpośrednio, bez przymusu akceptacji przez administratora. Komentarze osób niezalogowanych nie pojawiają się na stronie.

Legia II Warszawa
25-10-2014
sobota, dom
15. kolejka, 15:00

Tabela III ligi


Klub M P
1 Radomiak Radom 14 35
2 Broń Radom
14
22
3 ŁKS Łódź
14 22
4 Ursus W-wa 14
22
5 Start Otwock 14 21
6 Sokół Al. Łódzki
14 20
7 Świt Nowy Dwór 14 20
8 Pelikan Łowicz 14 19
9 Legia II W-wa 14 18
10 Warta Sieradz 14 18
11 Pilica Białobrzegi
14 17
12 Pogoń II Siedlce 14 17
13 Lechia Tomaszów Maz. 14

16

14 WKS Wieluń 14 15
15 Pogoń Grodzisk
14 15
16 Omega Kleszczów 14 15
17 Polonia W-Wa
14 14
18 GKP Targówek
14 13


Strzelcy Br
1 Przemysław Szabat 5

Matuesz Zawiska
5
2 Patryk Koziara 4
3 Reinaldo Melao 1
Jakub Stepnowski 1
Marek Osiński 1
Dawid Duda 1

Zaloguj się!

Reklama

SPONSORZY:

 

PATRONAT MEDIALNY: