4. kolejka
Warta Sieradz - ŚWIT

Wynik: 1:1


 


Odeszli:

Jakub Cesarek (Dolcan Ząbki) 
Karol Domżał (Sokół Al. Łódzki)
Reinaldo Melao (szuka klubu) 
Michał Drewnowski (szuka klubu) 
Radosław Kamiński (Japonia) 
Kamil Szczepański (kontuzja) 
Dawid Duda (szuka klubu)
Tomasz Rusakowicz (szuka klubu)
Szymon Makowski (szuka klubu)
Michał Złotkowski (kontuzja) 

Sztab szkoleniowy:
Bartosz Grzelak (kierownik) 
Robert Romanowski (tr. bramkarzy) 
Mateusz Makowski (masażysta)

Przyszli:

Maciej Sikorski (tr. bramkarzy)
Piotr Gurzęda (Znicz Pruszków),
Łukasz Kominiak (Pilica Białobrzegi)
Jewhen Radionow (Ursus W-wa),
Filip Kowalczyk (Polonia),
Michał Chapuła (rezerwy)


Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 
Użytkowników : 162
Artykułów : 1165
Odsłon : 1168018

 

 

Uwaga strona odświeża się automatycznie co 60 sekund. Jeżeli przeglądasz zawartość innych podstron w czasie trwania relacji po wczytaniu strony zablokuj ją 'krzyżykiem' w oknie przeglądarki, który znajduje się obok przycisku 'odśwież'

 

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Elbląg  0-0 (0-0) 18-08-2013 17:00

Świt 25.Erwin Sak - 7. Przemysław Szabat, 6.Karol Drwęcki (C), 5.Reinaldo Melao, 2. Piotr Maślanka - 3. Szymon Kiwała, 10. Bartosz Grzelak, 8. Damian Adamczyk, 21. Kamil Szczepański - 11. Rafał Melon, 24. Emil Rembiejewski
Rezerwa: 1. Karol Domżał, 18. Michał Krzymiński, 23. Michał Krzymiński, 9. Marcin Adamski, 14. Marcin Świderski, 20. Mateusz Zawiska, 13. Fredson Santana
Sztab szkoleniowy: Mateusz Miłoszewski - trener, Zbigniew Pocialik - trener br./kierownik drużyny, Samuel Poghosjan - masażysta, Krzysztof Szczeciński - lekarz:

Concordia: 1. Hieronim Zoch - 7. Damian Szuprytowski, 16. Michał Lewandowski, 14. Radosław Stępień, 5. Michał Lepczak, 8. Łukasz Uszalewski, 19. Adrian Korzeniowski, 4. Bartosz Bronarek, 18. Zejglic Jakub, 15. Marcin Martynowicz, 6. Patryk Galeniewski
Rezerwa: 2. Krzysztof Niburski, 11. Łukasz Nadolny, 10. Stępień Adrian, 9. Michał Kiełtyka.
Sztab szkoleniowy: Arkadiusz Matz - trener,  Barłomiej Florek - drugi trener, Andrzej Szmydt - kierownik drużyny, Elżbieta Sowińska - masażysta

Sędziowie: główny: Śliwa Marek - główny, Asystenci: Tomasz Kondrak, Tomasz Żołądek, Sędzia Techniczny: Michał Molenda.
Widzów:

Przypominamy o zmienionej formule dodawania komentarzy, aby komentarz pojawił się pod tekstem należy zalogować się na stronie (prawy dolny panel do logowania). Taka opinia pojawia się bezpośrednio, bez przymusu akceptacji przez administratora. Komentarze osób niezalogowanych nie pojawiają się na stronie.

5. kolejka
ŚWIT - Warta Działoszyn, dom
29 sierpnia - 18.00

Tabela III ligi


Klub M P
1 Sokół Al. Łódzki 4 10
2 Lechia Tom. Maz 4 8
3 Polonia Warszawa 4 7
4 ŁKS Łódź 4 7
5 Start Otwock 4 7
6 Broń Radom
4 6
7 Świt Nowy Dwór 4 6
- ------------------- - -

Pelikan Łowicz 4 6
9 Ursus Warszawa 4 6
10 Legia II Warszawa 4 5

Warta Sieradz 4 5
12 Błękitni Raciąż 4 4
13 Warta Działoszyn 4

4

14 Oskar Przysucha 4 4
15 Pogoń Grodzisk Maz. 4 3
16 Ner Poddębice 4 3
17 Energia Kozienice 4 1
18 Pilica Białobrzegi 4 1


Strzelcy Br
1 Jewhen Radionow 2
2 Piotr Basiuk 1

Dawid Kędra 1
Przemysław Szabat 1
Karol Drwęcki 1

Zaloguj się!

Reklama

SPONSORZY:

 

PATRONAT MEDIALNY: